Якісне маркування автомобілів проти викрадення объявления украина сайты украинские объявления киев, продажа в украине Бесплатные объявления
украина - объявления в украине бесплатно
Объявления бесплатно украина разместить бесплатные объявления киев днепропетровск чернигов купить в украине

Якісне маркування автомобілів проти викрадення


13.04.18


Наша компанія пропонує якісну послугу – маркування скла транспортного засобу для захисту від угону.
Якщо на Вашому автомобілі буде маркування скла, то це не є 100% гарантією того, що він не підвергнеться угону. Але подібна маніпуляція в більшості випадків відлякує і зупиняє зловмисників. В першу чергу необхідно відмітити, що маркування протиугінного характеру робить угон транспортного засобу більш важким і проблемним. Збути таке авто далеко не просто.
Чим відрізняється маркування скла:
- маркування скла транспортного засобу – дуже поширений спосіб захистити його від угону;
- маркування дає змогу зробити авто не таким привабливим для зловмисників, але воно не є гарантом того, що транспортний засіб не буде викраденим.
Щоб нанести маркування залучається технологія, де використовується спеціальна кислота. Внаслідок неї маркування не підлягає видаленню, а при намаганні це зробити залишаються сліди.
Переваги використання маркування:
- не всі зловмисники зважаться на угон такого авто;
- поліції легше знайти авто з маркуванням у випадку його викрадення.
Ми працюємо відповідально, якісно та по доступним цінам.
Тел. : (050) 049-71-92. Роман.
Дополнительная информация на сайте avitovin. info


Роман
Киев
(050) 0497192
datacode@mailboard.info
№ бесплатного объявления:117385

Бесплатные объявления украина продам и куплю объявления в киеве донецке черниговесайт доска (доски) - бесплатные объявления украина - киев, чернигов, запорожье, донецк, одесса, херсон, сумы, ровно, черновцы, винница, львов, луцк, ужгород, севастополь, черкассы, полтава, житомир, кировоград, хмельницкий, тернополь, ивано-франковск, днепропетровск, луганск, николаев, харьков, крым и др. города. Разместить бесплатное объявление украина